Shaanxi Sier Electronics Co., Ltd.

  • Chiny Shaanxi Sier Electronics Co., Ltd. profil firmy
  • Chiny Shaanxi Sier Electronics Co., Ltd. profil firmy
  • Chiny Shaanxi Sier Electronics Co., Ltd. profil firmy
  • Chiny Shaanxi Sier Electronics Co., Ltd. profil firmy
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Firma Handlowa
marki: Sier
Ilość pracowników: 10~20
Rok założenia: 2017
pc Export: 90% - 100%

Wprowadzenie

Firma Shaanxi Sier Electronics Co., Ltd. została założona w 2017 roku. Jej głównym przedmiotem działalności jest czujnik ciśnienia, poziomu cieczy, czujnika temperatury i przetwornika.99% jej produktów jest sprzedawanych za granicą i eksportowanych do wielu krajów.

Firma posiada profesjonalny zespół badawczo-rozwojowy, który zapewnia spersonalizowane usługi spełniające różne wymagania i współpracuje ze znanymi uniwersytetami w celu ciągłego opracowywania nowych technologii i produktów, aby sprostać zróżnicowanym potrzebom klientów.

Koncentrujemy się na badaniach i rozwoju, zapewniając naszym klientom innowacyjne produkty dobrej jakości.Ponadto stosujemy rygorystyczne środki kontroli jakości, aby zapewnić niezawodność naszych produktów.Dzięki solidnemu kredytowi biznesowemu, doskonałej obsłudze posprzedażnej i nowoczesnym zakładom produkcyjnym zdobyliśmy doskonałą reputację wśród naszych klientów na całym świecie.

Coraz bardziej zwiększamy nasz udział w rynku międzynarodowym w oparciu o produkty wysokiej jakości, doskonałą obsługę, rozsądną cenę i terminowe dostawy.Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

Historia

Od momentu powstania w 2017 roku rozwinęliśmy się z małego przedsiębiorstwa w kompleksową grupę, integrując badania i rozwój, produkcję i sprzedaż czujnika ciśnienia, poziomu, temperatury i przetwornika.

Usługa

Nasza firma specjalizuje się w produkcji i eksporcie czujników ciśnienia, poziomu, temperatury oraz przetworników. Posiadamy bardzo wydajny zespół zajmujący się zapytaniami od klientów. Ścisła kontrola jakości obejmuje każdą procedurę, od pozyskiwania materiałów po testowanie i pakowanie. Mamy doświadczenie w sprzedaży towarów do wielu krajów i cieszymy się dobrą opinią wśród klientów. Posiadając własną fabrykę możemy zapewnić szeroką gamę produktów. Oprócz standardowych produktów zapewniamy również szeroką gamę usług dostosowywania w celu spełnienia Państwa specjalnych zamówień. Zapraszamy do współpracy wszystkie zainteresowane firmy.

Nasz zespół

Mamy 7 profesjonalnych inżynierów z wysokim wykształceniem i 15 wykwalifikowanych pracowników ze ścisłym przeszkoleniem. Posiadamy również kompletne linie produkcyjne, które zapewniają wysoką produktywność i wydajną produkcję. W międzyczasie, przy wsparciu stabilnych dostawców materiałów, produkujemy do 5000 sztuk miesięcznie, z czego 95% to eksport.

Contact Us

Chiny Shaanxi Sier Electronics Co., Ltd. profil firmy 0

Zostaw wiadomość